Skip to content Skip to footer
hakkimizda maki endustriyel Maki | Endüstriyel Çözümler Hakkımızda

Her zaman
bir adım ötesini tasarlıyoruz

Maki Endüstriyel Çözümler, alanında uzman kadrosuyla danışmanlık, eğitim, özel makine tasarımı, imalatı ve nadir bulunan parçaların prototip üretimleri üzerine hizmet vermektedir.

​Maki Endüstriyel Çözümler firması olarak amacımız müşteri talepleri doğrultusunda, müşteri süreçlerine en uygun, en verimli çözümleri müşterimize özel olarak sunmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini hedefleyen kaliteli ve çağdaş hizmetler sunarak, kalite ve süreç iyileştirme yaklaşımlarını şirket ve ülke genelinde benimseten tasarım, imalat, danışmanlık ve eğitim hizmetlerini bünyesinde bulunduran yenilikçi çözümleriyle tercih edilen şirketler arasında yer almak.

Misyonumuz

Müşteri talepleri doğrultusunda özel makine tasarımı ve imalatı yaparak müşteri gereksinimlerini karşılamak ve eğitim, danışmanlık hizmetlerimiz yardımıyla müşteri süreçlerini iyileştirilerek şirket ve ülke ekonomisine katkı sağlamak.

vizyon misyon gorsel Maki | Endüstriyel Çözümler Hakkımızda
degerlerimiz maki endustriyel Maki | Endüstriyel Çözümler Hakkımızda

Değerlerimiz

. İnsana ve çevreye saygı
. Müşteri odaklı çalışma ve müşteri memnuniyeti
. Sürekli iyileştirme ve gelişme isteği
. Şirket sürdürülebilirliğinin sağlanması
. İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun çalışma ortamı
İşletme ve diğer idari danışmanlık faaliyetleri göstermekte olan şirketimiz, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 VE ISO 45001:2018 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde;

Tüm faaliyet süreçlerinde "Öncelikle Kalite" yi gözetmek, Ulusal ve uluslararası standartlara, yasal düzenlemelere uymak,

Konularını öncelikli olarak göz önünde bulundurmaktadır. Maki Endüstriyel Çözümler olarak ilgili konuların firmamızın sorumluluğu altında olduğunu taahhüt ve beyan ediyoruz.

Satış ve sonrası faaliyetlerinde Müşteri Odaklı yaklaşım ile hareket etmek, Teknolojiyi takip edip, kazandığı deneyimlerini müşterilerinin hizmetine sunmak, Kalitede sürekliliği sağlamak ve çıtayı sürekli yükseltmek, Sorunları zamanında tespit ederek, etkili ve hızlı çözümler sunmak, Yeni fikirler geliştirmek ve bu konuda çalışanlarımızı teşvik etmek, Şirket içi ve şirket dışı iletişimleri hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmek, Tüm çalışanlarıyla birlikte üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamak, Çevresel kirliliği azaltmak, Çevre duyarlılığı arttırmak İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetlerini yürütmek İş Sağlığı ve Güvenliğini tehlikeye atacak tüm risklere karşı önlem almak Çalışanların katılımını sağlayarak daha etkin ve risklerin minimize edildiği bir çalışma ortamı sağlamak

Referans ve Çözüm Ortaklarımız