Skip to content Skip to footer

Mekanik Çözümlerimiz

Maki Endüstriyel Çözümler olarak, müşterilerimizin talep ve ihtiyacı doğrultusunda, süreçlerine en uygun makine ve ekipmanların tasarımı alanında uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Tasarımı tamamlanan makine veya ekipmanların imalatı müşteri onayına istinaden kalite standartlarına uygun şekilde gerçekleştirilmektedir.

Makine ve ekipman tasarım ve imalatının yanı sıra mevcut makinelerin daha verimli kullanılabilmesi için verimlilik ekspertizi ve optimizasyonu gerekli durumlarda da modernizasyonu yapılmaktadır.

Maki Endüstriyel Çözümler olarak;

  • Özel Makine ve Ekipman Tasarımı ve İmalatı
  • Otomatik Yükleme, Taşıma Sistemleri
  • Endüstri 4.0 Çözümleri
  • Makine Verimlilik Ekspertizi
  • Makine Modernizasyonu
  • Otomasyon Çözümleri
Endüstriyel Makine Modernizasyonu:

Maki Endüstriyel Çözümler olarak, kullanıma bağlı olarak zamanla yıpranmış makinelerin verimlilik analizlerini, kayıp-kaçak, yüzey sıcaklık gibi ölçümler yaparak gerçekleştirmekteyiz. Verimlilik analizleri sonucunda, yapılacak modernizasyonun fizibilite çalışması müşteri onay ve görüşlerine sunulmaktadır. Müşteri onayına istinaden alanında uzman kadromuz modernizasyon işlemlerini de gerçekleştirmektedir..

Endüstriyel Makinelerin Verimlilik Analizi:
endustriyel makinelerin verimlilik analizi Maki | Endüstriyel Çözümler Mekanik Çözümlerimiz

Maki Endüstriyel Çözümler olarak, kullanıma bağlı olarak zamanla yıpranmış makinelerin verimlilik analizlerini, kayıp-kaçak, yüzey sıcaklık gibi ölçümler yaparak gerçekleştirmekteyiz. Verimlilik analizleri sonucunda, yapılacak modernizasyonun fizibilite çalışması müşteri onay ve görüşlerine sunulmaktadır. Müşteri onayına istinaden alanında uzman kadromuz modernizasyon işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Endüstriyel Montaj ve Demontaj Hizmetleri:

Maki Endüstriyel Çözümler olarak, müşterilerimiz bir yerden başka bir yere taşınması gereken makine ve ekipmanlarının demontaj, montaj, kurulum ve devreye alma işlemlerinin sorunsuz gerçekleştirilmesi için alanında uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz..

Endüstri 4.0 Çözümlerimiz:
endustri4 Maki | Endüstriyel Çözümler Mekanik Çözümlerimiz

Maki Endüstriyel Çözümler, verileri, nesnelerin interneti teknolojisiyle anlık alarak analizini yapan ve ilgili kişilerle iletişimini sağlayan sistemlerin kurgu, kurulum hizmetlerini vermektedir.  Nesnelerin interneti ve Endüstri 4.0 çözümleri ile birlikte üretim alanından üretilen ürün sayısı, hatalı üretim sayısı, hat duruş sayısı gibi üretim kapasitesi için önemli verilerin anlık alınması sağlanmaktadır.

Otomatik Yükleme, Taşıma Sistemleri:

Maki Endüstriyel Çözümler olarak, müşterilerimizin üretim akışlarını inceleyerek hammaddeden, mamul ürüne kadar olan tüm süreç için müşterilerimize en uygun kaldırma, yükleme, taşıma ve boşaltma sistemlerinin tasarım ve kurulum hizmetlerini sağlamaktayız. Kurulan sistem nesnelerin interneti aracılığıyla Endüstri 4.0 sistemlerine entegre edilebilir olarak tasarlanmaktadır.Otomatik Yükleme, Taşıma Sistemleri:

Otomasyon Çözümleri:
otomasyon cozumleri Maki | Endüstriyel Çözümler Mekanik Çözümlerimiz

Maki Endüstriyel Çözümler olarak, PLC ve SCADA yazılımlarının yapılması fiziksel olarak panoların oluşturulması gibi otomasyon çözümleri alanında uzman kadromuz ile hem malzeme hem de yazılım olarak sağlanmaktadır.

Özel Makina Tasarımı ve  İmalatı:

Maki Endüstriyel Çözümler olarak, müşterilerimizin talep ve ihtiyacı doğrultusunda, süreçlerine en uygun makine ve ekipmanların tasarımı alanında uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Tasarımı tamamlanan makine veya ekipmanların imalatı müşteri onayına istinaden kalite standartlarına uygun şekilde gerçekleştirilmektedir.